Ανακεφαλαίωση

Ένα καλό παιχνίδι μέσα στη ζέστη και για τις δύο ομάδες για την τελευταία αγωνιστική των play off του πρωταθλήματος. Όλοι οι παίκτες προσπάθησαν να το ευχαριστηθούν και να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό. Καλό καλοκαίρι σε όλους και ραντεβού τη νέα αγωνιστική περίοδο .

Κωνσταντίνος Μιχαηλίδης ( Βοηθός Προπονητή – CITY )

Ήταν ένα ματς χωρίς βαθμολογικο ενδιαφέρον. Οι ομαδες κατέβηκαν για να ευχαριστηθουν τον αγώνα, βέβαια ο καιρός δεν βοήθησε γιατι ειχε πολυ ζεστη αφου η ωρα έναρξης ήταν στις 16:00. Η ομαδα μας αν και προηγήθηκε, μετα απο ολιγωρία της άμυνας δέχτηκε την ισοφάριση. Οι αντιπαλοι στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν πιο δυνατά με αποτέλεσμα να κερδίσουν τον αγωνα και να πάρουν τους τρεις βαθμούς. Αν και τους τελευταίους μήνες η ομαδα ειχε χασει την συνοχή της παραταύτα κατέκτησε την 5η θέση. Μια καλή αγωνιστική χρονιά σε σχέση με την προηγούμενη .